ЛЮБОВ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

     

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Прищеплюйте дітям любов до української пісні!

 
       Українська пісня - це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах він не тільки відзначає свята, не тільки прикрашає народні обряди, а й також славить свої перемоги на ворогом.
       Кожне своє враження, кожне переживання людина виливала в пісні. Духовне життя людини знайшло вираження у народних піснях.
       Велика частина цих пісень зв'язана з порами року (колядки, щедрівки, веснянки), в них ці люди зображуються гарними, багатими, щедрими, здоровими, привітними, в яких «радісно на серці, повно на столі». Такі пісні повинні були накликати щастя і всілякі блага на двір господаря, тому що співали їх від щирого серця, з чистими думками.
       Дуже цікавими з обрядових пісень є русальні та купальські пісні, які супроводжувалися танками, ворожінням та іншими дійствами. Через обрядові пісні пізнається світогляд наших пращурів  тих часів.
        Із пісень родинних ми дізнаємось, яке місце в житті попередніх поколінь по сідала родина та різні сімейні турботи.
        Із історичних пісень — про важливі історичні події, які переживав народ.
        З українських пісень ми бачимо, як глибоко народ відчував красу життя. Наш народ має багату скарбницю пісень, казок, легенд, переказів, дум, якими можна пишатися як райськими квітами. Деякі з них пройшли крізь довгі століття і ще сьогодні причаровують блиском дорогоцінних самоцвітів.
Українська пісня — це бездонна душа українського народу!

  Коментарі:


Ім’я: