ЗАДОВОЛЬНЯЄМО ПОТРЕБУ МАЛЮКІВ У РУСІ
Що потрібно врахувати батькам обираючи вид спорту для своєї дитини?
    Незважаючи на важливість і потрібність спорту в житті дитини, тут є і свої ризики. Крім цього, враховуйте і особисті побажання дитини. Навіть якщо ви мрієте бачити свого малюка зіркою хокею або фігурного катання, а сама дитина зацікавлений тільки в тенісі, не потрібно змушувати її, інакше ніяких особливих успіхів ви не побачите. Дитина повинна займатися тим, що приносить ЇЙ задоволення.
                                                                  
Як і в будь-якому іншому занятті, у дитини повинна бути мета. Однак, навряд чи має сенс готувати дитину до якихось великих звершень, якщо вас цікавить виключно всебічний розвиток, і ви не бачите особливих здібностей вашого малюка до спорту. Достатнім результатом буде високий імунітет, гнучкість, витривалість і дисциплінованість, які виробляються при регулярних заняттях будь-яким видом спорту.

Що вибрати?
      Видів спорту, які були б корисні дітям, безліч. Вважається, що чим раніше ви віддасте дитину в секцію, тим легше вона адаптується і тим більших успіхів досягне. Якщо ваша дитина любить грати у спортивні ігри, то ви можете познайомити його з футболом, баскетболом, волейболом чи хокеєм.
Якщо у вашої дитини слабкі м'язи, проблеми з хребтом і відсутній інтерес до командних видів спорту, то плавання буде  найбільш корисним. Воно допоможе скоригувати сколіоз, сформувати фігуру і заспокоїти нерви.
Для дітей, які люблять тварин і гірше йдуть на контакт з людьми, ідеально підійде кінна секція.
      Якщо стан  здоров'я малюка дозволяє займатися активними і силовими видами спорту, то прекрасним виходом буде секція боксу або боротьби, які зараз дуже популярні. У ці секції ходять не тільки хлопчики, але й дівчатка.
      Найнебезпечніший вид спорт - легка атлетика. Це постійні розтягування і вивихи, ризик розвитку плоскостопості, але навряд чи якийсь інший вид спорту дозволяє так гармонійно розвивати організм. Якщо ви впевнені у здоров'ї та витривалості своєї дитини, якщо її енергія вимагає виходу, то саме легка атлетика може її захопити і дозволить домогтися значних результатів.
       Спорт для дітей, безумовно, важливий. Одних занять фізичною культурою у майбутньому у  школі недостатньо, щоб дитина виросла здоровою і сильною, але додаткові заняття в будь-якій спортивній секції дадуть дитині можливість вирішити багато проблем. У першу чергу, дитина навчиться координувати свої рухи, легше буде переносити навіть розумові навантаження, її нервова система буде менш сприйнятлива до подразнення, а імунна до вірусів. Тому дитина легше засвоїть і шкільну програму, і менше занять пропустить через хворобу.
Важливо лише індивідуально підходити до вибору секції, орієнтуючись не на моду і власні бажання, а на можливості і бажання вашої дитини.
 


Коментарі:


Ім’я: