МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
     Дошкільний навчальний заклад «Ластівка» функціонує з 1963 року, розміщений у пристосованому приміщенні. Загальна площа приміщень -  578.6 м.кв.  Площа присадибної ділянки –  0,4390 кв.м.  Основне приміщення дошкільного   навчального закладу збудовано в 1898 році. В ньому знаходиться чотири групи. Музично-спортивна зала та ще одна групова ячейка добудовані  у період з 1969 по 1987 роки.  Дошкільний заклад розташований у трьох будівлях - основний корпус, де перебувають вихованці, будівля харчоблоку та будівля пральні з господарськими приміщеннями.
Навчально-виховний підрозділ:

  1. 5 вікових груп
  2. Музично-спортивна  зала
  3. Кабінет директора 
  4. Кабінет вихователя-методиста
  5. Кабінет практичного психолога
  6. Медичний кабінет
Господарчий підрозділ
  1. Харчоблок
  2. Пральня
  3. Підсобні господарські приміщення

    Турботливі працівники дитячого садка перетворили кожну групу на казку, адже садочок знаходиться у пристосованому приміщенні. Колектив закладу приклав максимум зусиль, щоб життя дошкільнят було насичене цікавим змістом для забезпечення якості навчально-виховної роботи, радісного перебування дітей у садку.
     Незважаючи на невелику площу садочка, у ньому створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформленні групи, сучасні меблі, дійове предметно-розвивальне середовище та найголовніше довірлива, тепла атмосфера. Завдяки цьому діти швидко адаптуються до нового оточення, розвиваються як особистість.Адже основна мета працівників садка – через красу, що оточує вихованців у закладі, виховувати внутрішню красу душі, красу вчинків і почуттів, бажання цінувати, любити, берегти та примножувати одвічні цінності.

 

КОШТОРИС НА 2020 РІК  ТА ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 

          

 


Інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих ДНЗ "Ластівка" у 2020 році з зазначенням їх вартості можна переглянути на єдиному веб-порталі використання публічних коштів за посиланням

вказавши код платника за ЄДРПОУ 33158562  та натиснути на "ПОШУК"