ШАНОВНІ БАТЬКИ!
 
     Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)», в ДНЗ «Ластівка» вводяться такі заходи:
  1. Ранковий прийом дитини до дошкільного навчального закладу проводить  медична сестра (вимірює температуру безконтактним термометром)  та вихователь на ігровому майданчику. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.
  2. Очікування батьками на території  обмежено.
  3. Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал.
  4. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:
  • при проведенні початкового температурного скринінгу – не допускаються до відвідування;
  • при поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.
  1. Всі протиепідемічні заходи, будуть спрямовані на захист дітей (термометрія, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.  
Матеріали про те, як говорити про коронавірус із маленькими дітьми:
брошура: uni.cf/2TE3JWT
відео: bit.ly/36dHGv9


                              АЛГОРИТМ ВІДВІДУВАННЯ ДІТЬМИ САДОЧКА
1. Отримати довідку від сімейного лікаря про стан здоров'я та епідеміологічне оточення дитини.
   Для отримання даної довідки  Вам необхідно попередньо записатись на прийом до сімейного лікаря, з яким заключена декларація. 
2. Отримавши довідку від сімейного лікаря  зателефонувати до закладу дошкільної освіти (вихователю групи),  повідомити про дату виходу дитини до закладу.
3. З метою організованого вимірювання температури безконтактним термометром рекомендуємо приводити дітей до закладу з 7.30 до 8.30  ранку. 
4. Під час проведення ранкового температурного скринінгу Вашої дитини  віддати довідки від сімейного лікаря медичному працівнику, який проводить температурний скринінг. 
5. Під час очікування проведення температурного скринінгу та  перебуваючи на території закладу Ви маєте дотримуватись дистанції  та  бути в респіраторі або захисній масці, так,  щоб були покриті ніс та рот.
6. Особисті речі дитини варто покласти у рюкзачок.   
7. Надавати правдиву інформацію  про стан  здоров'я  своєї дитини, а за необхідності - інших членів родини.
8. Категорично забороняється заходити до (будь-яких приміщень закладу)  в тому числі і до групових приміщень.
9. Забирати дитину Ви зможете з 16.00 до 18.30 год., зателефонувавши  вихователю та повідомивши час, коли Ви будете перебувати біля центральних воріт закладу.
10. Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше необхідно чекати дитину біля воріт у  масці. Дитину до Вас приведе помічник вихователя, або вихователь.  

 
 
                                    
                                                          
ЩО МАЮТЬ ЗНАТИ БАТЬКИ ПРО КОРОНАВІРУС?