Колективний перегляд занять до теми Організація занять з екологічного виховання через пошуково-дослідницьку діяльність з дітьми
   Проблема екології є однією з найактуальнішою проблемою сьогодення для кожного жителя нашої планети. Майбутнє людства знаходиться у прямій залежності від екологічної культури особистості. Тому одним із найважливіших завдань, які стоять перед педагогами є формування екологічної культури особистості. Від виховання у дітей культури спілкування із природою формування в них відповідальності та активності щодо її збереження у майбутньому, буде залежати здоров’я та життєдіяльність людства. Немає сумніву в тому, що екологічне виховання треба розпочинати вже в ранньому дитинстві. Саме в цей період дитина вперше знайомиться з природним оточенням. Дошкільний заклад є першою ланкою системи безперервної екологічної освіти.
   16 – 17 лютого 2021 року в   ДНЗ «Ластівка» проводився колективний перегляд занять на тему: «Організація занять з екологічного виховання через пошуково-дослідницьку діяльність з дітьми».
   Відкриті покази пройшли у всіх вікових групах. Відповідно до вимог програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», педагогічні працівники сприяли формуванню у дітей уявлень:
  • про природу планети Земля;
  • про природнє середовище;
  • про розмаїття явищ природи;
  • причинно-наслідкові зв’язки в природі;
  • про взаємозалежність природніх умов, світу рослин, тварин, людської діяльності, як позитивного або негативного чинника впливу на природу.
   Заняття були проведені на належному рівні. Дітям було цікаво, вони були активні, показали гарні знання, які отримали з початку навчального року.
                                          
                         


Коментарі:


Ім’я: